Moteriški laikrodžiai – sužinokite apie rudens įkvėpimus

              Naujas sezonas visada yra geras pasiteisinimas peržiūrėti drabužių spintą ir susidraugauti su naujausiomis tendencijomis. Dizaineriai mus stebina naujovėmis, dėl kurių galime jaustis šiek tiek priblokšti. Bandysime nustatyti stipriausias mados tendencijas, taip pat patarsime, kaip jose nepasimesti ir išsirinkti kažką sau.

Moteriškų laikrodžių rudens spalvų paletė

Ruduo neturi būti pilkas ir nuobodus. Dizaineriai propaguoja ryškias ir energingas spalvas, kurios pradžiugins rudens stilizacijas. Tarp madingiausių spalvų 2021 m. Rudens sezonui galime rasti: žalią, violetinę, citrininę, jūros mėlyną, tamsiai mėlyną.

Moteriškas laikrodis – kvadratinis ar apvalus?

Apvalus ar kvadratinis? Toks klausimas, nes sunku rasti aiškų atsakymą. Apvalus  yra klasikinis, labiausiai paplitęs, taigi – dažniausiai pasirenkamas variantas. Tačiau kiekvieną sezoną kvadrato formos laikrodžiai grįžta kaip bumerangas.  Moteriškas laikrodis neturi būti nuobodus!

Moteriškas rudens laikrodis – linksminkitės su tendencijomis

Atminkite, kad dizainerių pasiūlymai yra vienas dalykas, o mūsų asmeninės nuostatos – kitas. Jei vertinate nesenstančius, subtilius laikrodžius, rinkitės klasiką. Puikus pavyzdys – „ Daniel Wellington“ prekės ženklo „Classic Petite Durham“ laikrodis . Rudas odinis dirželis kartu su subtiliu sidabro spalvos dėklu yra elegantiškas duetas.

1 zegarek damski na pasku daniell welington classic petite durham