Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis Lietuvos Respublikos ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ (2001 m. birželio 29 d.). Prekę galite grąžinti arba pakeisti kita spalva ar dydžiu per 14 kalendorinių dienų nuo siuntos gavimo.

Prekė yra keičiama per Lietuvos paštą, jei Jums netiko dydis ar pati prekė, galite ją grąžinti, vadovaujantis žemiau pateiktais punktais, o mes Jums atsiųsime kitą prekę be papildomo apmokėjimo.

 Norėdami grąžinti arba pakeisti prekę(s):

•  Užpildykite grąžinimo formą. (spauskite ČIA)

• Sulaukite patvirtinimo į el. paštą, ar prekę galite grąžinti. Primename, kad prekė turi pasiekti mus per 14 dienų nuo atsiėmimo dienos ir ji negali būti iš negalimų grąžinti prekių sąrašo, pateikto žemiau.

 •  Jei gavote patvirtinimą (Laukiama prekių), prekę(s) supakuokite ir išsiųskite nurodytu adresu. Jei gavote laišką, kad grąžinimas atšauktas, su priežastimi kodėl, grąžinti prekių negalite.

•  Siųskite prekę(s) per Lietuvos paštą (rekomenduojame, nes pašto išlaidos negrąžinamos). Taip pat rekomenduojame siųsti registruotu paštu, kad galėtumėte matyti siuntos kelią, kadangi už pasimetusias siuntas mes neatsakome. Išsiuntę siuntą atsiųskite mums siuntos kodą el.paštu info@laikrodziaipigiau.lt

•  Pardavėjas įsipareigoja grąžinti Pirkėjui sumokėtus pinigus arba pakeisti prekę per 10 (dešimt) darbo dienų, skaičiuojamų nuo grąžinamos prekės gavimo dienos. GRĄŽINIMO FORMA spauskite ČIA

Grąžinimo sąlygos

 •  Grąžinama prekė turi būti originalioje pakuotėje jūs negalite jos kaip nors pažeisti (aprašinėti, apklijuoti lipnia juosta). Pažeidus pakuotę, pinigai už prekę nebus grąžinami ar prekė nebus keičiama.

 •  Prekė turi būti pirkėjo nesugadinta;

 •  Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos, jokiu būdu negali būti pažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės, nesubraižytas paviršius, nepakeistos sudedamosios dalys ar kiti elementai ir kt.). Šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, negalima laikyti esminiais prekės išvaizdos pakeitimais;

 Svarbi informacija:  Už grąžinamos prekės pašto išlaidas pinigai negrąžinami.