PRIVATUMO POLITIKA

Mes saugome lankytojų privatumą internetinėje erdvėje. Jokia informacija apie lankytoją nebus perduodama jokiai trečiajai šaliai, prieš tai negavus lankytojo sutikimo arba to nepareikalavus atitinkamoms  teisinėms ar valstybinėms institucijoms.

Atsiskaitymas

Atsiskaitymas vyksta bankiniu pavedimu arba Paysera sistema, prisijungiant prie pasirinktos elektroninės bankininkystės sistemos.

 Asmeniniai duomenys:

1. Pardavėjas renka ir saugo tik tą asmeninę pirkėjo informaciją, kuri yra būtina prekės įsigijimui (sąskaitos-faktūros išrašymui) bei prekės pristatymui, t.y. vardas, pavardė, telefono numeris, el. pašto adresas, pristatymo adresas.
1.2. Pirkdamas pirkėjas sutinka, jog jo nurodytu el. paštu ir telefono numeriu būtų siunčiami informacinio pobūdžio pranešimai, o asmeniniai duomenys panaudoti sąskaitoje faktūroje.

1.3. Pardavėjas įsipareigoja neatskleisti asmeninės pirkėjo informacijos trečiosioms šalims, išskyrus tuos atvejus kai tai būtina norint pristatyti prekę ar įvykdyti paslaugą bei atvejus apibrėžtus LR teisės aktuose.

1.4. Pirkdamas el. parduotuvėje www.laikrodziaipigiau.lt pirkėjas patvirtina, jog jo pateikti asmeniniai duomenys yra teisingi.

Pirkėjas – pardavėjas
1. Pirkimo-pardavimo sutartis yra sudaroma pirkėjui suformavus prekių krepšelį ir susipažinus su šiomis privatumo nuostatomis. Pirkimo -pardavimo sutartis įsigalioja pirkėjui apmokėjus sąskaitą-faktūrą.
1.2. Pirkėjas turi teisę grąžinti įsigytą prekę prieš tai informavus jį el. žinute (užpildant prekių grąžinimo forma), ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekės pristatymo datos. Grąžinimas vykdomas vadovaujantis LR civiliniu kodeksu.

Privatumo politikos keitimas

Laikrodziaipigiau.lt bet kada gali pakeisti savo privatumo politiką. Apie tai iš anksto pranešusi savo tinklalapyje. Vartotojams rekomenduojama reguliariai domėtis privatumo politika.

Elektroninių šiukšlių politika

Mes garantuojame savo klientams, kurie naudojasi  paslauga, kad jų elektroninio pašto adresai nebus naudojami el. pašto šiūkšlių (SPAM’o) siuntimui.